ART / Etchings etc / Dry points 13614039
nr 1361 4039
Sixten Haage
(1926-2021), Sverige
4 pcs. Sixten Haage (b. 1926), Sweden. Industrifasad. Signed, numrerade 25/150, dated -78. Sheet: 59x69 cm, oramade löst blad,
DRY POINTS, 4 st. Sixten Haage (f. 1926), Sverige. Industrifasad. Signerade, numrerade 25/150, daterad -78. Bladets mått: 59x69 cm, oramade löst blad
SEK 400
Monday November 23 2020
at 18:20:09
350 kr
350 kr
350 kr (Robot)
Sixten Haage
Read more about Sixten Haage